Pl: informatikus Budapest | bolti eladó Veszprém megye

Leltáros

DistributionOne Kft.

üzletek és raktár árukészletének leltározása, számítógépes rendszerben, árumozgások ellenőrzése (beszállítás-kiszállítás), leltári ellenőrzések.

LELTÁROS / DIÁKMUNKA

WORKLIFE Hungary

Főbb feladatok, munkák: - Üzletben/raktárban fellelhető árukészlet számolása - PDA segítségével scannelés - Kézi árumozgatás (esetenként 10-15 kg-os dobozok pakolása) - Nincs szükség tapasztalatra, mindent megmutatnak, és betanítanak a helyszínen!Amit kínálunk: - 22 óra előtt: br. 1200 Ft/óra - 22 óra után: br. 1380 Ft/óra - A busz vidéki leltárak esetén a Fővám térről indul, Budap

LELTÁROS / KÉSZLETNYILVÁNTARTÓ

Főbb feladatok, munkák: - Üzletben/raktárban fellelhető árukészlet számolása - PDA segítségével scannelés - Kézi árumozgatás (esetenként 10-15 kg-os dobozok pakolása) - Nincs szükség tapasztalatra, mindent megmutatnak, és betanítanak a helyszínen! Amit kínálunk: - Egyszerűsített foglalkoztatás - 22 óra előtt: br. 1200 Ft/óra - 22 óra után: br. 1380 Ft/óra - A busz vidéki leltárak e

Közép-Kelet Európában leltárakat lebonyolító multinacionális vállalkozás megbízásából júliusi leltározásokra keresünk egyszerűsített foglalkoztatással munkavállalókat hosszútávú lehetőséggel az alábbi pozícióba: LELTÁROS / KÉSZLETNYILVÁNTARTÓ. Időpontok, helyszínek: 2020. július 7. Eger - éjszakai leltár 2020. július 11. Jászberény - nappalos leltár 2020. július 12. Jászberény - éj

Leltáros / készletnyilvántartó (Magyarország)

Worklife Hungary Kft.

  Közép-Kelet Európában leltárakat lebonyolító multinacionális vállalkozás megbízásából júniusi leltározásokra keresünk egyszerűsített foglalkoztatással munkavállalókat hosszútávú lehetőséggel az alábbi pozícióba:Leltáros / készletnyilvántartó Elvárások: 1 évnél nem régebbi egészségügyi kis könyv, és negatív tüdőszűrő lelet, Maszk és gumikesztyű viselése kötelező az utazás és a mu

Hirdetésfeladás
Ezekben a megyékben van Leltáros:
További Leltáros találatok:

5db hirdetés: LELTÁROS DIÁKMUNKA, LELTÁROS KÉSZLETNYILVÁNTARTÓ, LELTÁROS KÉSZLETNYILVÁNTARTÓ, Leltáros készletnyilvántartó (Magyarország), álláshirdetés.

Az oldalon megjelenített adatok tájékoztató jellegűek. Ezen tartalmakért az joble.hu üzemeltetői nem vállalnak felelősséget.