Pl: informatikus Budapest | bolti eladó Veszprém megye

NYUGDÍJAS TAKARÍTÓ MUNKATÁRS (KFC - Budaörs - AGIP M1-M7)

WORKLIFE Hungary

Főbb feladatok, munkák: - Asztalok takarítása - Tálcák mosása - Vendégmosdók tisztán tartása - Felmosás Műszakok: - Délelőtt 06:00-15:00 - Délután 15:00-01:00 (taxival biztosítjuk a hazajutást)Amit kínálunk: - Hosszú távú, biztos munkalehetőség - Bónuszok - 25% kedvezmény kártya - Munkahelyi étkezés - Munkabér: nettó 1.105 Ft / óra (18:00 óra után 30 %-os műszakpótlék)

Nyugdíjas takarító munkatárs (KFC - Budaörs - AGIP M1-M7) (Budaörs)

Worklife Hungary Kft.

Népszerű gyorsétterem megbízásából keresünk nyugdíjas munkavállalókat az alábbi pozícióba:Nyugdíjas takarító munkatárs (KFC - Budaörs - AGIP M1-M7) Elvárások: Öregségi nyugdíjra jogosító határozat + törzsszám, Pontos, precíz munkavégzés, Nyitott, kommunikatív személyiség, Érvényes tüdőszűrő lelet, Egészségügyi kiskönyv (az elkészítésében segítünk), Ápolt, igényes megjelenés, Megbí

2db hirdetés: NYUGDÍJAS TAKARÍTÓ MUNKATÁRS (KFC Budaörs, Nyugdíjas takarító munkatárs (KFC Budaörs, álláshirdetés.

Az oldalon megjelenített adatok tájékoztató jellegűek. Ezen tartalmakért az joble.hu üzemeltetői nem vállalnak felelősséget.