Pl: informatikus Budapest | bolti eladó Veszprém megye
Hasonló hirdetések:

Csomagoló, betanított munkatárs (Kőröstetétlen)

Kõröstej Kft.

Feladatok: Termékek legyártása / csomagolása a gyártási és műszakvezetői utasításoknak megfelelően Gépek kezelése Kézi anyagmozgatási feladatok elvégzése Munkakörnyezet tisztán tartásaElvárások: Általános iskolai végzettség Jó kézügyesség Pontos, megbízható munkavégzés Többműszakos munkarend vállalásaAmit kínálunk: Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely Megemelt, versenyképes alapbér + műszakpótlék Béren kívüli juttatás nettó 180.000 Ft/év Egyéb juttatások: dol...

További Csomagoló, betanított munkatárs (Kőröstetétlen) találatok:
Állások Kőröstetétlen 15km-es körzetében:
Állások Kőröstetétlen 30km-es körzetében:

Csomagoló betanított munkatárs (Kőröstetétlen), Csomagoló betanított munkatárs (Kőröstetétlen), Csomagoló betanított munkatárs (Kőröstetétlen), álláshirdetés.

Az oldalon megjelenített adatok tájékoztató jellegűek. Ezen tartalmakért az joble.hu üzemeltetői nem vállalnak felelősséget.