Pl: informatikus Budapest | bolti eladó Veszprém megye

Diákmunka - Építő vagy építészmérnök gyakornok

MÜISZ Iskolaszövetkezet

Szeretnél gyakorlatot szerezni a kivitelezésben? Csatlakozz hozzánk kivitelezési gyakornokként, akár részmunkaidőben! Mi lenne a feladatod? Támogatni az AGORA Budapest projekt Főépítésvezetőjét és építésvezetői csapatát a napi operatív teendők elvégzésében: ?Kisebb volumenű kivitelezési munkák koordinálása és felügyelete, a felmerülő technikai problémák megoldása a közvetlen vezető iránymutatása alapján. ?Minőségi és mennyiségi ellenőrzések. ?Adminisztrációs segítségnyújtás odokumentumok készítésében: forma..
Forrásoldal: www.simplejob.com
DiákmunkaFizetés: 1400 Ft/ óra
Hasonló hirdetések:

Diákmunka - Építő- vagy építészmérnök/energetikus gyakornok

MÛISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

FELADATOK: építéshelyszíni bejárásokhoz szükséges előkészületekben és a minősítői kivitelezési/épület bejárásokon való részvétel szervezeten belül aktuális projektek követése, jártasság megszerzése után kooperáció a kollégákkal a követelmények teljesülése érdekében, BREEAM/WELL t...

1400 Ft/ óra

Budapest, Pest megye

Diákmunka Építő építészmérnök gyakornok, álláshirdetés.

Az oldalon megjelenített adatok tájékoztató jellegűek. Ezen tartalmakért az joble.hu üzemeltetői nem vállalnak felelősséget.